Świąteczne stylizacje 2018. Part 4

Ostatnia z serii świątecznych, propozycja na uroczystą kolację w gronie najbliższych. W tej odsłonie prezentuję Wam krótką, prostą sukienkę z domieszką jedwabiu i srebrnej nitki w drobny wzór.

cof

cof

Lekko połyskujący materiał nadaje kreacji trójwymiarowości, a cieniutka, czarna aksamitka pod szyją jeszcze bardziej uroczystego charakteru. Sukienka posiada rękawy zebrane w gumkę zakończone falbaną, której powtórzenie znajduje się po bokach w dolnej części sukienki. Dzięki takiemu zabiegowi talia wydaje się być bardziej wcięta i nie mamy efektu bezkształtnej formy, tylko uzyskujemy lekko wymodelowaną sylwetkę.

cof

IMG_20181123_160553.jpg

cof

Sukienka idealnie sprawdzi się zarówno przy figurze typu gruszka jak i jabłko. Dobrze ukryje brzuszek, masywniejsze uda czy boczki a wyeksponuje zgrabne łydki. Zabudowana góra raczej jest przeznaczona dla kobiet będących posiadaczkami długiej szyi.

cof

Do tej sukienki zaproponowałam botki na wygodnej szpilce  w odcieniu przydymionego różu i ciemno zieloną okrągłą, zabawną torebkę na niezbędne gadżety. Dopełnieniem są długie kolczyki, utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej co sukienka.

jaok.jpg

Przed nami czas świątecznego szaleństwa zwieńczonego wyczekiwanym odpoczynkiem w gronie rodziny. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie prezentować i mieć wspaniały nastrój wiedząc, że przygotowałyście wspaniale nie tylko wszystkie świąteczne potrawy ale również swój extra look. Enjoy.

Sukienka mini

Kolczyki

Botki

Okrągła torebka

 

Mia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.